View Single Post
Stary 21-02-2019, 11:42   #7
Mynek
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 07-10-2018
Model: c-max
Silnik: 1.6 tdci
Rocznik: 2010
Postów: 3
Domyślnie Odp: Czy możliwe jest podłączenie tego modułu haka

Cytat:
Napisał miraż Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moduł przyczepy TTM nie wykrywa się automatycznie. Należy go dodać do konfiguracji samochodu.

Trzeba mieć interfejs i nie pamiętam teraz, ale chyba ludzie pisali że można użyć oprogramowania Forscan, FoCCCus, ALE... jeżeli nigdy nie robiłeś takich rzeczy wcześniej musisz uważać, bo można także samochód "uwalić" i z niby prostej rzeczy zrobi się problem.

Serwis pewnie by to zrobił, ale to nie jest jedyne wyjście. Na Forum jest dużo ludzi, którzy zajmują się programowaniem, zmianami konfiguracji Fordów. Być może nawet będą mogli Ci coś włączyć co jest w Twoim samochodzie, co wcześniej nie było dostępne. Musisz poszukać na Forum, na pewno Warszawa, Lublin, Katowice, Poznań, Trójmiasto i pewnie wiele innych w zależności gdzie będziesz miał rozsądnie blisko podjechać.
No to teraz wiem wszystko. Dzwoniłem do serwisu Forda ale powiedzieli mi 250zł. Za hak z modułem dałem 300 więc taka kwota odpada. Nie stać mnie na luksus ASO. Mam interfejs i Forscana, ale po Twojej uwadze nie będę się za to brał na własną rękę. Może jest ktoś z okolic Bielska-Białej kto może pomóc, bo z prostego montażu zrobiło się mission imposible. Poszukam jeszcze na forum, a jeśli ktoś kojarzy magika z mojej okolicy to proszę o namiary. Tak czy owak dziękuję za wyczerpującą i konkretną informację bo już miałem moduł wystawiać na OLX.

Wysłane z mojego BLA-L09 przy użyciu Tapatalka
Mynek jest offline   Odpowiedź z Cytatem