Temat: [Focus 2018- ] Wrażenia z jazdy nowym modelem
View Single Post
Stary 10-04-2019, 14:42   #423
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,376
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Miałem właśnie pytać, czemu auta za około 100 tysięcy złotych nie można trzymać pod chmurką Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiedziałem, że w Polsce jest jednak przewaga garaży Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Co do pakietów, widzisz.. mogę się mylić.
Nauczony jestem cennikami wersji MK3FL gdzie były większe różnice a Titanium samo w sobie przychodziły już z dodatkami,
które dla ST-Line kosztowały na tyle dużo, że nie opłacało się ich wrzucać (czy też cennik dla MK3 gdzie był Zetec i Titanium X).

Podobnie z pakietami miałem jak szukałem Mondeo i się okazywało, że wypasione Mondeo Titanium X
(Titanium X jest niedostępne w Polsce i innych krajach) to podobny koszt jak Vignale z tym samym co Titanium X,
ale Vignale miało kilka rzeczy których Titanium X nie miał.
Stąd widzę podobnie w Focusie.

Ale faktycznie - te adaptacyjne światła to będzie teraz dla mnie zagadka jeśli ten cały pakiet tak mało się różni
i to na niekorzyść (czytaj drożej) w wersji Titanium
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem