Temat: [Fusion - Mondeo USA] LPG instalacja w 2,5 l
View Single Post
Stary 25-04-2019, 21:24   #45
tsa9
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 02-04-2019
Model: Fusion
Silnik: 2.5
Rocznik: 2016
Postów: 10
Domyślnie Odp: LPG instalacja w 2,5 l

Kilka dni temu założyłem instalację staga z lubryfikatorem. Wiem ktoś zaraz powie że niepotrzebnie ale przy 22k przebiegu będę dbał bo nie jestem chu.em. Cylindry z gniazdami zaworowymi przejrzane sondą po 2 latach powtórzę aby sprawdzić lubryfikację bo sporo januszy mówi że to zbyteczny gadżet.Koszt z elektronicznym dozowaniem na każdy cylinder to około 300 zł 2 tankowania i za darmo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. co mi szkodzi po 2 latach wypier..lę jak nie będzie efektów. Do tego silnika nie trzeba super instalki ale z kasą się nie liczę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (żartowałem) zobaczymy... nie po to zakładałem LPG żeby dolewać paliwa jak tu Janusze piszą.Pamiętajcie że w polszy jest c***.wy gaz puki co sprawdzam Orlena i Shella bo mam blisko.Spalanie na Orlenie po 1000km 14l. około dodam że paliwa było 11.5-12 ciągle praca dom i coś tam po mieście około 100km.Pierwsze doznanie ma większą moc na niskich biegach lepiej się zbiera jutro jadę na pierwszą kalibrację po założeniu mam nadzieję że nie zepsuje to moich doznań--pozdrawiam--
tsa9 jest offline   Odpowiedź z Cytatem