Cytat:
|
U mnie fix jest w kilka sekund od odpalenia radyjka. Żadnych problemów z GPS. GPS mam wstawiony w lewy słupek od kierowcy.
Bump:
Rozumiem , że podczas jazdy rozmówca słyszy Cię idealnie i bez zakłoceń ?
|
Właśnie zrobiłem mały test ja jechałem Kugą a żona Volvo S60 i rozmawialiśmy przez bluetooth. Ja słyszałem ją dobrze i ona mnie też, poczym zmieniłem się samochodami i to samo a nawet mogą powiedzieć że ja żonę lepiej słyszałem niż kiedy ona jechała Volvo.
I w tym i w tym było słychać odgłosy jazdy. Zaznaczam że mieszkam w górach i irlandzkie drogi że względów bezpieczeństwa są bardzo chropowate nie są gładkie jak w Polsce .
Ja w ustawieniach VOICE mam bluetooth ustawiony na 20. A ściszony podczas rozmowy tak by było dobrze słyszeć rozmówcę aczkolwiek nie za głośno by on sam się nie słyszał takzwany pogłos.