View Single Post
Stary 28-08-2019, 06:01   #10
kopson
ford::advanced
 
Avatar kopson
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 09-09-2015
Skąd: małopolska, śląsk
Model: Focus Mk3, Skoda Karoq
Silnik: 1.6 EB 150>182KM, TSI 150KM
Rocznik: 2014,2022
Postów: 276
Domyślnie Odp: Kupuje Forda Focusa - kilk apytań

Cytat:
Napisał Hansolo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Możesz to rozwinąć ? Tylko bajki o indywidualnym programie , szytym pod konkretne auto i zmóżdżaniu się tunera aby było idealnie już słyszałem.
Radku, nie to miałem na myśli Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Chodziło mi o to, że niektórzy (a tacy są nawet na naszym forum) zajmują się tuningiem profesjonalnie, mają porządny warsztat i hamownię, znają się na rzeczy i wiedzą jak zrobić to dobrze i bezpiecznie. I do takich można pojechać na modyfikację. A inni - wprost przeciwnie. Myślą, że skoro mają komputer, program i podłubią trochę przy silniku, zamontują jakiegoś powerboxa, to zrobią klientowi porządnego chipa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Właśnie takich rzemieślników pseudotunerów należy unikać.

Bump:
Cytat:
Napisał peju Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
SYNC3? Interesuje mnie rocznik 2016/2017 - z tego rocznika nawigacja juz bedzie spelniac ten wymog?

Przegladam wciaz oferty i rodza sie nowe pytania:
- Czy tempomat w mk3 po lifcie (wersja tytanium) jest tzw tempomatem aktywnym?
- Zauwazylem ze w wersji Titanium sa nieco inne siedzenia niz w standardowym mk3 jakie mamy w sluzbowych autach. Czym sie roznia? jest w tym jakis dodatkowy komfort?
SYNC3 pojawił się w Fordach właśnie na przełomie 2016/2017, więc trzeba sprawdzić czy w danym egzemplarzu, który cię interesuje, już jest. Fachowcy z naszego forum mogą jednak zrobić zmianę SYNC2 na SYNC3.

Tempomat aktywny (ACC) był jako opcja za dopłatą. W Titanium seryjnie występował zwykły tempomat.

Siedzenia jak siedzenia. W Titanium trochę lepiej wyprofilowane są boczki i mają inną tapicerkę. Stąd ta widoczna różnica.
kopson jest offline   Odpowiedź z Cytatem