Temat: [Ogólne] aktualizacja dla sync 3
View Single Post
Stary 29-08-2019, 22:54   #445
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,281
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Cytat:
Napisał referee Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
najnowsza wersja sync3 3.4 19200
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał jarek_sz-in Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wczoraj zaktualizowałem Sync do wersji 3.0 skąd wy macie 3.2 oraz 3.3,
to są prace zapaleńców i nie jest publikowany soft do zmiany - piszę tu o wgraniu do 3.0.xxxx wersji 3.2.xxxx Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a czym innym jest zrobienie z wersji 3.0.xxxx wersji 3.4.xxxx Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wydaje mi się ,że czytałem kiedyś na forum ,że nie można tego zrobić ....tym czasem ktoś jednak tego dokonał i mu wyszło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. po prostu mistrz ŚWIATA z chłopaka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy

Ostatnio edytowane przez leszcz ; 29-08-2019 o 23:29
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem