View Single Post
Stary 04-09-2019, 09:56   #1
Tomecki1
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 21-10-2017
Model: EDGE Titanium AWD
Silnik: 3,5 V6
Rocznik: 2016
Postów: 46
Domyślnie dopasowanie części i zderzaków z EU do USA/Kanada

Witam wszystkich,

Mam pytanie odnośnie dopasowania części do Forda Edge USA / Kanada, z części EU

1. Czy elementy takie jak tarcze klocki pasują z EU, oraz inne elementy zawieszenia, jakieś wahacze, drążki, łączniki ???

2. Chciałbym zmienić wer. Titanium na Sporta lub Vignale i mam dylemat czy zderzaki przód i tył,
oraz listwy drzwi i listewka błotnika spasują bezproblemowo do wersji USA/Kanada ?

3. Czy tłumik końcowy trzeba zmieniać do Sporta/Vignale bo chyba te końcówki z Titanium nie podejdą pod tylny zderzak, obcięcie wystarczy czy będzie zbyt krótki

4. Czy Atrapa Grila przód oryginał czy zamiennik , pasuje do zderzaka USA

5. W swojej wersji nie mam czujników PDC z przodu i chciałbym je dodać, tak aby funkcjonowały jak fabrycznie , z wyświetlaniem na SYNC 3, ?

6. Przycisk na tunelu od wyłączania PDC , czy pasuje z EU, czy jest do czego podpiąć ?

7. Jak wiązka przedniego zderzaka ta od PDC , halogenów, czujnik maski, czujnik temp pow. I co tam jest jeszcze pasuje EU ?

8. Czujniki PDC mogą być EU ?

Coś słyszałem ,że zderzak przedni od SPORTA/ST nie bardzo pasuje, bo ma kolizje z belką i nasi fachowcy obcinają w którymś miejscu belkę, czy zderzaki EU od zwykłej wersji i Vignale też mają taki problem ?

Pozdrawiam
Tomek

Ostatnio edytowane przez Tomecki1 ; 06-09-2019 o 09:59 Powód: bardziej sprecyzowany opis
Tomecki1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem