View Single Post
Stary 14-09-2019, 20:48   #71
pawex01
ford::average
 
Avatar pawex01
 
Zarejestrowany: 26-09-2018
Model: S-max
Silnik: 1,6 Ecoboost
Rocznik: 2011
Postów: 67
Domyślnie Odp: Drgania kierownicy poszukiwania powodu

Cytat:
Napisał przemoprzem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panowie - jak się u was zakończyły perypetie? Te opony faktycznie takie kiepskie? I tak przy okazji - do s-max da się założyć 16" zamiast 17"?
Szkoda gadać, nigdy więcej nie kupię produktów tej marki... Niby jakoś się jeździ, ale mam wrażenie, że coś jest nie tak z tymi oponami... Z utęsknieniem czekam na sezon zimowy - nawet na zimowych Dębicach jeździ mi się o niebo lepiej -w końcu przejeździłem na nich pół letniego sezonu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Do drugiego mojego autka (minivana) w tym roku także kupiłem nowy komplet o połowę tańszy - oponki firmy U.... - są zdecydowanie lepsze, zero problemów z wyważeniem, biciem, drganiami kierownicy, wibracjami itp. a na deszczu rewelacja! Jeśli chodzi o koła 16'' pewnie, że możesz zakładać- na naklejce znajdującej się na słupku masz podaną rozmiarówke dedykowaną do Twojego modelu. Pozdro

Ostatnio edytowane przez pawex01 ; 14-09-2019 o 20:52
pawex01 jest offline   Odpowiedź z Cytatem