Temat: [Edge 2015- ] Przeciwmgielne tył USA
View Single Post
Stary 21-09-2019, 21:18   #46
vtec
ford::advanced
 
Avatar vtec
 
Zarejestrowany: 16-11-2007
Skąd: Wawa
Model: było Mondeo ST220, Focus ST MK2, ST MK3, Focus RS MK2, STi Blob PPP, jest Konik GT i inne na F
Silnik: 2.0-5.0
Rocznik: 2015 wzwyż
Postów: 372
Domyślnie Odp: Przeciwmgielne tył USA

[QUOTE=PPiotrek;3175928]
Cytat:
Napisał vtec Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
4m przewodu to jakies 6 zl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czyms tez trzeba wlaczyc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.[/QUO

korciło mnie, żeby przygadać znafcy i mądralinie za 1,5 zł ale ostatecznie zluzowałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

dzięki

Bump:

no podobno na tej wiązce w tylnym zderzaku jest kilka wolnych przewodów

no nic, postaram się przejść badania bez tego światełka (wpisują warunkowe dopuszczenie) i będę miał rok na załatwienie tematu
żadna mądralina. cieszy że ogarnia sam temat, bo osobiście nie bawie się w takie rzeczy. ogarnia mi to gość i nie kosztuje to kilka pln, a kilka stówek z przełącznikiem.
o jakim warunkowym dopuszczeniu na rok piszesz, bo nie znam tego przepisu. ogarnij sobie to światło, elektronikę w środku i inne niezbędne do "spolszczenia" pojazdu. przy odsprzedaży będziesz miał spokój
__________________
Wracam do Forda
vtec jest offline   Odpowiedź z Cytatem