View Single Post
Stary 02-10-2019, 13:01   #77
Tomas_zg
ford::average
 
Avatar Tomas_zg
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 04-09-2019
Skąd: Zielona Góra
Model: Ford Mondeo mk4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 130
Domyślnie Odp: 2.0tdci Dymi na czarno przy przyśpieszaniu

Cytat:
Napisał Speedo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jesteś absolutnie pewien, że ta podana wartość 390 jest w dniach a nie kilometrach?
Witam Speedo - nie jestem. Tak powiedzieli mi w warsztacie i też się dziwiłem. A nie wiedziałem jak "wygląda" proces wypalania się DPF, tzn objawy w Mondeo i jak zacząłem forum czytać, to się dowiedziałem dopiero a to już było podczas problemów z moim autem. Ta moja wtyczka OBD nic na temat tego wypalania nie mówi mądrego - zero informacji, więc tylko tyle, co się w warsztacie dowiedziałem.

Z tego co mówili, to wstawili wtryski pompe i wszystko, wzieli auto na test i brakowało im mocy...wrócili na warsztat i komputerowo wypalili DPF i po tym zabiegu auto wg nich odzyskało energie - i wtedy wyskoczyła im też informacja o tym wypalaniu DPF ostatnim i jak tylko stwierdzili" od dawna nie wypalał się komputerowo DPF ".

edit: Ty podobno jestez z Zielonej Góry, może Ty masz jakiś lepszy komputer, żeby to podpiąć?
Tomas_zg jest offline   Odpowiedź z Cytatem