Cześć,
Chciałbym dostosować wizualnie swojego Focusa MK3 FL z Trend Sport do Titanium. W kwestii mechanicznej/technologicznej, raczej poza włącznikiem zapłonu na przycisk (zamiast stacyjki na kluczyk) oraz podłokietnika w tylnej kanapie, mam wszystko - wg katalogu, cennika itd.
Wizualnie namierzyłem poniższe różnice, dajcie znać czy coś jeszcze. Ponoć titanium ma miękkie obicie drzwi przedniego rzędu (drugiego również być może) więc to sobie daruję.
1. Chromowany grill - KUPIONY.
2. Ramki chromowane halogenów - szukać oryginalnych używek czy może być "zamiennik" np. taki jak ten?
https://allegro.pl/oferta/focus-iii-...4aAt7pEALw_wcB
3. Aluminiowe nakładki na progi przednich drzwi z logo „Ford” - Nie ma ani zamienników ani oryginalnych lub nie mogę znaleźć. Polecicie coś?
4. Nakładki chromowane na boczne kanały nawiewu wewnątrz - j.w. a więc nie mogę znaleźć?
Aktualnie nie mam relingów również, ale to dodatkowa kwestia wizualna dająca rewelacyjny efekt. Obecnie mam czarne listwy, fatalnie to wygląda.
Coś jeszcze?
Pozdrawiam!