Temat: [Escape - Kuga USA] Doprogramowanie drugiego "piloto-kluczyka"
View Single Post
Stary 21-10-2019, 13:16   #16
iwirus
ford::beginner
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 27-08-2019
Model: Escape
Silnik: 2.0
Rocznik: 2017
Postów: 15
Domyślnie Odp: Brak kluczy

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mam taki kluczyk na sprzedaż . wystarczy zakodować i hula Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak ktoś proponuje zakodować każdy kluczyk po 1100 to to jakiś naciągacz .

Bump:
dziwne że nie zakodowała .. może miała kluczyk od przedlifta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Cała operacja dokodowania kluczyka to może 3 min Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Właśnie tak było - miał klucz od przedlifta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Skończyło się na tym, że usunął stare kody, wgrał nowe do dwóch nowych kluczyków. Ostatecznie całość kosztowała mnie 1700 zł (2 klucze z kodowaniem). No ale za dużego wyboru nie miałem bo nawet jakby ktoś mógł to zrobić za 700-800 zł sztuka to musiałbym dostarczyć auto na lawecie albo ktoś musiałby dojechać i w sumie całość kosztowałaby mnie więcej.
iwirus jest offline   Odpowiedź z Cytatem