View Single Post
Stary 01-11-2019, 13:22   #9
Janusz314
ford::beginner
 
Imię: Janusz
Zarejestrowany: 08-04-2018
Skąd: Raszyn
Model: Focus, Mondeo, Mondeo
Silnik: 1.6, 1.8, 1.5
Rocznik: 2009, 2004, 2019
Postów: 17
Domyślnie Odp: Radioodtwarzacz bez odtwarzacza

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...
Są oczywiście w ofercie "zewnętrzne" CD montowane bodajże w schowku, ale raczej sugeruję zrzucić sobie swoją muzykę na USB niż "iść w tę stronę". Nie ma to większego sensu.

@Janusz314 - raczej bym sugerował "zadośćuczynienie" w postaci jakiegoś pakietu przeglądów albo innego dodatku (dywaniki, ładowarka bezprzewodowa do telefonu itp.).
Dzięki za informację i rady. Jestem diznozaurem i mam kolekcje kilkuset CD zbieraną przez 30 lat. Normalnie raz na tydzień brałęm klika płytek do starego MK3 i miałem czego słuchać w drodze do pracy . Kopiowanie tego na pendrive to wiele dni zabawy. Dlatego chcę mieć CD, opcja ze <schowkiem> byłaby ostatecznością.

Bump:
Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@Janusz314 wymieniasz panel na taki :
.....
wstawiasz radio z CD i konfiguracja odpowiednia i powinno chodzić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
radio to koszt około 400-500 , panel coś koło 500 tak patrząc po allegro
Czyli technicznie jest to możliwe ale pewnie ASO nie będzie chciało się w to bawić. Rozumiem, ze to jest system Audio Sony do kupna w wersji Tytanium Mondeo. Jest tam 12 głośników (z subwooferem) czy jesteś pewien, że zagra to z moimi 8 głośnikami ?
Janusz314 jest offline   Odpowiedź z Cytatem