View Single Post
Stary 01-12-2019, 16:24   #5
analyzator
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-03-2010
Skąd: lublin
Model: Focus Kombi Red Edition / Lexus CT200h
Silnik: 1,5eb@heko / mambodżambo
Rocznik: 2017/2018
Postów: 190
Domyślnie Odp: Aktywna Piana/Sniegowiec z Myjki Cyśniejiowej domowej

Cytat:
Napisał gusiak11 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja ze swojej strony mogę polecić tą pianę https://allegro.pl/oferta/aktywna-pi...10l-7583519499 po jednym nawet czasem dwóch myciach nie zmywa wosku.

Co do ''sniegu'' nie wiem od czego to zależy ale on raz sie robi raz nie, przeprowadziliśmy z kolegą wiele testów, pianowic PA w garażu bylo kilka i nie mogę powiedzieć ze efekt sniegu jest efektem powtarzalnym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. kombinacje chemiczne też nie zawsze dają pożądany efekt. Do testów używane były myjki K5 i K7
ta piana to chyba mocna ? dobrze myślę?

do regularnego mycia bilthamber active foam - ściąga najlepiej z pian bezpiecznych dla wosku, nie zrobi się z niej śmietany - płynie

to samo tenzi nautral magic - nieźle myje i wosków nie rusza

nawet robiąć prewash z APC trudno na dwa razy ściągnąć wosk chyba że uierający dodo albo innego super-letniaczka

co do efektu piany - taka gruba piana jest mocno napowietrzona i fajnie wygląda ale niekoniecznie jest skuteczna. Jeśli chodzi o domywanie to dobrze sprawdzają się produkty płynniejsze. BH zostawia po sobie film spływając i wszystko odmaka. W lecie ściąga wszystko i mycie reczne to już formalność.2
analyzator jest offline   Odpowiedź z Cytatem