View Single Post
Stary 28-12-2019, 18:59   #10
analyzator
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-03-2010
Skąd: lublin
Model: Focus Kombi Red Edition / Lexus CT200h
Silnik: 1,5eb@heko / mambodżambo
Rocznik: 2017/2018
Postów: 190
Domyślnie Odp: Aktywna Piana/Sniegowiec z Myjki Cyśniejiowej domowej

Cytat:
Napisał gusiak11 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Widzisz, jak jest KON HOW... to nawet Tenzi truck nie robi wrazenia.... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ogólnie ujmując temat nikt nie podaje ile wody podje pianownica PA,
wiec robiąc stężenie z etykiety i tak będzie słabsze bo myjka dolewa wody.
Co do sciągania klaru... bez przesady nie raz używałem bo mam dobry układ w Tenzi... i nawet chromy żyją a nie tylko klar Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale wróćmy do korzeni KNOW HOW Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Musimy się kiedyś spotkać, może wpadniesz na spota kosemtykiaut? jak się sezon zacznie bo teraz susza :|

Co do podawania wody i jake jest stężenie na lakierze - zalej zbiornik od PA do pełna wodą, wal do wiadra aż będzie 10l, zobacz ile pobrało ze zbiornika. Przy ręcznych jest łatwiej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Do prewasha to mocno polecam bilthambera autofoam. Serio świetnie domywa i nic u mnie nie ściąga. Na szczura z kilogramami błota można wjechać czymś mocniejszym. Mam gdzieś carmaxa do takich akcji na szczurki lub jak chcę zmienić lsp. Inna sprawa, że środek, który zdejmie na raz fusso czy np nowego turtla jest zwykle zbyt mocny, żeby tym jechać auto. Szkoda lać taka chemię do profili zamkniętych itd. cleaner i wipeout czy zmywacz silikonowy i mamy stan zero.
analyzator jest offline   Odpowiedź z Cytatem