Temat: [Focus 2018- ] Wrażenia z jazdy nowym modelem
View Single Post
Stary 29-12-2019, 22:00   #1289
Jaworrr
ford::advanced
 
Avatar Jaworrr
 
Zarejestrowany: 21-07-2014
Model: Focus Active kombi
Silnik: 1.5 EcoBoost 150hp M6
Rocznik: 2019
Postów: 305
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Pisałem o tablecie i zegarach. Tablet wydał mi się większy niż nasz 8", ale może to złudzenie optyczne. Wiem, że w trend był jeszcze jakiś miniaturowy.

Dodatkowy wyświetlacz 4,2" jest między zegarami i może być chrono albo kolorowy.
I może od tego faktycznie zależy podświetlanie zegarów. U mnie tarcze widoczne są przed uruchomieniem zapłonu. Niemniej to jest kosmetyka, czy widać je przed czy po odpaleniu nie ma znaczenia, chociaż wersja z obrazka @ucieszko wygląda fajniej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Płynnie przejdę do innego pytania, podniesienie mocy ze 150 na 182km, programem. Da się na gwarancji i czy ma sens? Z tego co widziałem to wersje 182km mają taki sam moment 240nm. Więc co, rośnie tylko top speed, auto nie zyska na dynamice?
Jaworrr jest offline   Odpowiedź z Cytatem