View Single Post
Stary 14-01-2020, 21:32   #2
karmelek88mk3
ford::average
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 23-10-2015
Skąd: Stargard
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi 140 km
Rocznik: 2008
Postów: 71
Domyślnie Odp: Projektory, soczewki, odbłyśniki gdzie kupić

Witam. Po zakupie auta dla zony mondeo mk4 2009 rok wyposazonego w xenony (nie bi xenon) swiatla swiecily gorzej niz w maluchu, zakupilem nowe zarniki osram (500 pln) i nic to nie pomoglo. Dopiero regeneracja dala efekt oczekiwany, aczkolwiek nie wytrzyma to pewnie tyle co nowe. Gosc co to robil powiedzial ze powinny wytrzymac 150 ~200 tys. Chcialem zakupic nowe odblysniki z soczewka ale nie moglem nigdzie znalezc do sprzedazy.
Na forum jakbys poszukal jest gosciu ktory zajmuje sie wymiana soczewki i odblysnika na nowe, w moim przypadku chcial za ta usluge 500pln (hella).
Takze podsumowujac napewno nie kupuj zarnikow,zregeneruj badz nowe i wtedy zobaczysz efekt, a bedzie napewno. Zarniki zostaw na koniec.
karmelek88mk3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem