Temat: [Tourneo Connect 2013-2022] brak rolety bagażnika - co zrobić?
View Single Post
Stary 26-02-2020, 10:54   #13
Lza
ford::advanced
 
Avatar Lza
 
Zarejestrowany: 27-07-2015
Skąd: okolice Krakowa
Model: Tourneo Grand Connect
Silnik: 1.5 TDCI + PowerShift
Rocznik: 2016
Postów: 433
Domyślnie Odp: brak rolety bagażnika - co zrobić?

Cytat:
Napisał roker Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
2. czy ma ktoś wersję tego modelu z dodatkowymi schowkami w stropie bagażnika (niestety dealer nie miał takiej wersji a na necie też bieda).
Ja mam, Jak kupowałem autko, te schowki były tylko w wersjach titanum 5-osobowych. W 7-osobowych już ich nie było

Bump:
Cytat:
Napisał Ze_ja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wersja długa nie jest już autem na co dzień. Krótką można ujeżdzać, jak osobówkę. Długa już gorzej parkuje, niewdzięcznie jeździ itp.
Ja używam długiej wersji do jazdy na codzień, codziennie dojeżdżam do centrum krakowa. Mega wygodne auto, nie zamieniłbym. Jest tylko 40cm dłuższa, to kompletnie nie ma znaczenia przy jeździe. Przy parkowaniu tylko trochę różnicy jest, ale nie ma dramatu, gdzie trzeba tam się zmieści - po prostu trzeba umieć manewrować.

Są do connectów siatki oddzielające bagażnik od części pasażerskiej. Mam taką wdomu, nigdy jej nie użyłem. Pisałem o niej w wątku o siatkach do connecta. Wklejałem też fotki. Gdzieś tu jest na forum, w tej sekcji o connectach, to był post sprzed chyba 3 lat, więc trzeba by grzebnąć gdzieś dalej. Podawałem tam numer części, gdyby ktoś chciał zamówić. Connect ma (podobno) jakieś mocowania do tej siatki, tylko trzeba wywiercić dziurkę w plastikowej maskownicy w odpowiednim miejscu. Aso powinno ogarnąć temat, albo nawet samemu spróbować. Wersje towarowe, (transit connect) nie mają tych plastików i widać podobno te miejsca mocowania siatki. Ja siatkę kupiłem ale nie zamontowałem, jakoś nigdy nie miałem potrzeby albo jak była potrzeba to nie było czasu. I temat umarł a siatka już od prawie 4 lat się kurzy. W sumie to chyba mogę ją sprzedać gdyby ktoś chciał.

Ostatnio edytowane przez Lza ; 26-02-2020 o 11:10
Lza jest offline   Odpowiedź z Cytatem