Cytat:
|
Nie wiem jaką mam mapę, ale mam benzynkę 1.5 150 i sporo jeżdżę w Sport i ani razu nie czułem odłączenia cylindra. W Eco i Normal wyczuwam to bezbłędnie.
Jeśli jednak cylinder jest odłączany to odbywa się to bezbłędnie, nic tego nie czuć. W pozostałych trybach tak właśnie bym sobie życzył, obecnie czuć wibracje w trybie V2.
|
Wyłącz radio, wyczul zmysły, a na pewno dwucylindrową pierdziawkę poczujesz/usłyszysz również w trybie sport. Niestety
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
PS Tryby eko, normal i sport mają wpływ (przy skrzyni manualnej) jedynie na sterowanie przepustnicą oraz siłę wspomagania kierownicy. Ciężko mi sobie wyobrazić jaki miałoby to mieć wpływ na odczuwanie odłączenia sterowania zaworami jednego z cylindrów. Myślę, że raczej o efekcie placebo tu piszesz.