Cytat:
Jak dla Kolegi - oczywiście! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
UWAGA - "przy okazji" POZBĘDZIE SIĘ kolega nawigacji wraz z głosami , gracenote, logo stacji radiowych.
BTW - ILE RAZY MOŻNA PISAĆ, że formatowanie to formatowanie. Po nim zostanie tylko to co się wgrało! Jak się wgra sam system - to zostanie sam system. I dużo wolnego miejsca na sformatowanym dysku! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
|
Ale ja nie zamierzam formatować chce tylko podnieść system do 3.4 reszta zostaje. To jeśli jest ten plik autoinstal źle czy możesz wstawić odpowiedni, jak ma wyglądać. Paczki dołożę/ poszukam już sam.