Temat: [Mondeo 2007-2014] 2.0 TDCI dodatek do paliwa
View Single Post
Stary 13-04-2020, 11:37   #171
danek7902
ford::average
 
Avatar danek7902
 
Imię: DANIEL
Zarejestrowany: 01-04-2008
Skąd: KROSNO
Model: Mondeo MK4/ S-Max
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2011
Postów: 66
Domyślnie Odp: 2.0 TDCI dolewanie 2T do paliwa

Cytat:
Napisał Thomsit Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kolego ja na tym dodatku jezdze od 4 lat i efekt jest taki ze jak mi sie ywpala dpf srednio ok 500 zkm to po 4 latach wypala sie srednie 750 km. u CIbie nie dodatek jest problem a dpf.nie pisz bzdur ze dodatek Ci zmniejsza interwal do 80 km bo to nie od dodatku zalezy

Bump:

podzielam zdanie Loemona!!!

a nie jakies 80km i ze to wina archoila
Nie żadne bzdury tylko ten dodatek i paliwo premium to bomba. Mam dwa tekie same siliniki 2.0 163KM w Mondeo mk4 i s-maxie, taki efekt był w dwóch samochodach. Wcześniej bez dodatku jeździłem i wypalanie było na poziomie (300-350km w mieśćie krótkie dojazdy) trasa nawet do 700-800km. Nagle po zastosowaniu super dodatku oraz paliwa Shell Premium drastycznie spadło wypalanie DPF nawet co 80km w mieście. Odstawiłem dodatek i wypalanie na tym samym paliwie unormowało się do 300-400km w mieście. Dziwnie że w 2 samochodach identyczny efekt stosowania tego cudownego dodatku oraz paliwa premium. Może na zwykłym paliwie nie ma tego efektu, nie wiem bo jeszcze nie próbowałem. Dodam również, że nie zauważyłem jeżdząc na tym cudownym dodatku jakiś cudownych wyciszeń silnika i przyrostu mocy. Silnik czy przed dodatkiem czy na dodatku czy po dodatku pracuje cicho i równo, przebieg ORYGINALNY 230tyś. Dla mnie te dodatki są całkowicie zbędne a wręćz NIEBEZPIECZNE dla silnika. Jeżeli jeździmy na dobrym paliwie to nie potrzebujemy żadnych dodatków.
danek7902 jest offline   Odpowiedź z Cytatem