Temat: [Ogólne] Aktualizacja sync2
View Single Post
Stary 06-06-2020, 22:29   #520
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,068
Domyślnie Odp: Aktualizacja sync2

Cytat:
Napisał rrafalek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...Tak doczytałem że tak trzeba zrobić na innym forum i tu chyba nawet jest Pana Tadeusza post #810 , ale pewnie źle doczytałem...
Zwrot-klucz w cytowanym poście to "To downgrade from 3.10 to 3.8 for North America..."
Więc jak się to wykonało w Polsce - to trzeba mieć pretensje do siebie... Ja staram się być zawsze precyzyjny w swoich przekazach...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał rrafalek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...DE-DE_EN-GB_PL-PL_RU-RU...
To humbuk Forda - w tym pakiecie nie ma i nigdy nie było PL-PL...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak z 10 raz to prostuję na forum!
I też z 10 raz dopisuję, iż z naszego punktu widzenia NIE MA DOKŁADNIE ŻADENGO ZNACZENIA, KTÓRY PAKIET JĘZYKOWY EU WGRAMY!!!
Wszystkie pakiety EU zawierają WSZYSTKIE JĘZYKI "PISANE" (w tym oczywiście PL) i wskazane w pakiecie języki "mówione".
A jeśli nie ma danego języka "mówionego" (jak PL), to Sync2 ZAWSZE wybiera angielski jako język komunikatów mówionych i VC dla danego języka "pisanego". Nie ma opcji na wybór innego języka "mówionego" w takiej sytuacji.
Angielski "mówiony" jest we wszystkich pakietach EU, w związku z tym co byśmy nie wybrali z pakietów Sync2 EU to i tak będzie "pisany" PL i "mówiony" GB!!!!

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 06-06-2020 o 22:39
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem