View Single Post
Stary 19-06-2020, 12:01   #5
swampshark
ford::average
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 21-11-2016
Skąd: Biłgoraj
Model: Fiesta mk7, Focus mk3
Silnik: 1.25 80KM, 1.5 EB
Rocznik: 2009, 2016
Postów: 191
Domyślnie Odp: 1.5 ecoboost spadek mocy, szarpanie, grzechotanie przy dużym obciążeniu

@wasi69 u mnie to zupełnie inny dźwięk i pojawia się już trakcje normalnej intensywnej jazdy
@xcode to przypomina sytuację z pierwszego filmiku, ale nie słuchałem tego z otwartymi szybami.
Cytat:
Napisał xcode Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy było to w sytuacji typu "długo jadę ze stałą, rozsądną prędkością, po czym but - wyprzedzam?"
To mniej więcej w takich sytuacjach się pojawiało. Ostatni go troche przebutowałem, ale nie mogłem doprowadzic do dokładnie takiej samej sytuacji.
Cytat:
Napisał xcode Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na Pb98 to samo? 1.6/1.5 EB na Pb95 lubią postukiwać już na serii, szczególnie jak jest ciepło i są obciążone.
Pierwsze co to zalej Pb98
Zaraz po powrocie z felernej trasy zalałem do pełna PB95, bo mi się rezerwa zapaliła. Nie pomyślałem, żeby wlać 98.
Może teraz troszkę lepsze paliwo mam i nie udało mi się wywołać objawów, a może dlatego że jeździłem bardziej agresywnie.
Sprawdzę olej, może świece mi się uda wykręcić, ale paliwa teraz nie zmienię, bo pełny bak. Jest sens dolewać kilka litrów Pb98 czy wyjeździć i zatankować pełny zbiornik?

Ostatnio edytowane przez swampshark ; 19-06-2020 o 12:05
swampshark jest offline   Odpowiedź z Cytatem