Odp: Czas się rozglądać - opony na lato i ...
Cytat:
|
Dziękuje. A co do samego wyboru opon.Jakieś marki i modele do 1000 zł za komplet. Bo mam trochę mętlik w głowie. Z jednej strony Sunfull i cała reszta a koło 1000 Np Kormoran czy imperial. Choć zauważyłem że można dorwać też Pirelli, Nexen i Matador koło 1200. Znalazłem jeszcze opony Strial za 716 zł. Będziecie w stanie coś doradzić?
|
Z letnich Nexeny wiele osób poleca. Spróbuj też dorwać Debice UHP. Z wielosezonowek GY 4seasons lub vredestein quatrac 5 tylko, że przekroczysz budżet. Rozważ jeszcze zakup uzywek - ja w przeciągu kilku lat kupiłem w ten sposób w sumie 4 komplety GY 4seasons. Wszystkie miały do roku czasu i były praktycznie nowe. Nigdy się nie zawiodłem a płaciłem połowę ceny sklepowej. I nie kupowałem kompletów z różnym DOT i po tzw. gwoździu. Zależało mi na komplecie z jednego auta. Na pewno to dobra alternatywa jak się ma mniejszy budżet.
__________________
Były: Ford Escort 1.3 1993 r., Mondeo MK3 kombi 1.8 duratec 2003 r. vel Czarnuch, Focus MK2 1.6 2009 r. najlepszy kompan na kręte drogi.
|