View Single Post
Stary 12-08-2020, 11:24   #1331
archer80
ford::beginner
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 06-05-2018
Skąd: Lublin
Model: S-max
Silnik: 2.0 140KM
Rocznik: 2011
Postów: 38
Domyślnie Odp: Program konfiguracji samochodu - ELMconfig

Cytat:
Napisał demis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Odłącz akumulator na 10 min.Powinno wszystko wrócić do normy.
odłączanie aku nic nie dało. Ponowne przywrócenie konfiguracji (BCM i IPC) naprawiło klimę. Pojawiły się niestety błędy w komputerze i silnik stracił moc (błąd pedału przyspiesznika). ELMConfig nie mógł skasować błędów dopiero FORScan dał radę i wszystko wróciło do normy.
Dziękuję za pomoc.
Dziękuję szczególnie Isulima za ofiarowanie pomocy!!!

Bump: Przy okazji chciałem się dopytać bo nigdzie o tym nie mogę znaleć....
Włączenie opcji gniazda 13pin dla haka spowodowało u mnie całkowite wyłączenie czujników parkowania. Z tego co czytałem to powinny wyłączać się tylko czujniki z tyłu po podpięciu do gniazda np. przyczepki. Zmiana jeszcze jednej opcji towbar na "with trailer tow attachement" nic nie daje?
Czy ja coś źle robię? Chciałbym aby wyłączały się tylne czujniki po podpięciu wtyczki do gniazda przyczepki.
archer80 jest offline   Odpowiedź z Cytatem