View Single Post
Stary 15-08-2020, 12:04   #94
Incredibles
ford::amateur
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 01-08-2020
Skąd: Tarnów
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCi 150KM (180 KM)
Rocznik: 2016
Postów: 6
Domyślnie Odp: Adaptive Cruise Control a aktualizacja

Witam, wszystkich. Od miesiąca jestem posiadaczem S-MAXa rocznik 2016 (wersja Titanium). Stąd też jestem nowym użytkownikiem tego forum, które jak się już przekonałem jest kopalnią wiedzy.
Jak wiadomo, kupując auto używane, nie zawsze dostanie się wszystko co by się chciało. Zacząłem się zastanawiać, które z brakujących elementów jest szansa „dołożyć”, stąd podpiąłem się pod ten wątek.
Mianowicie brakuje mi:
1. elektroniczna klapa bagażnika
2. monitor martwego pola,
3. aktywny tempomat (adaptive Cruise control)
4. system przeciwzderzeniowy (ostrzegający przed kolizją),
5. kamera cofania.
Tak naprawdę najbardziej zależałoby mi na pozycjach 1,2,4.
Mam wersję 2.0 TDCi 150 km odblokowane na 180 KM, skrzynia manualna. Oczywiście wiem, że potrzebne są dodatkowe informacje, VIN, także jeśli ktoś byłby chętny udzielić mi wskazówek co i jak, to podeślę wszelkie potrzebne informacje. Jestem kompletnym laikiem w tych kwestiach dlatego proszę o wyrozumiałość.
Przy okazji zapytam, czy spośród „magików” forumowych działa ktoś na południu Polski (w szczególności interesuje mnie Małopolska) i jest w stanie ogarnąć powyższe modyfikacje (jeśli są możliwe)?
Pozdrawiam wszystkich i przepraszam za wszelkie błędy w poście, ale dopiero się uczę.
Incredibles jest offline   Odpowiedź z Cytatem