View Single Post
Stary 17-08-2020, 20:02   #1006
AdamDz67
ford::amateur
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 27-07-2020
Model: Fiesta
Silnik: 1.25
Rocznik: 2014
Postów: 2
Domyślnie Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta

Witam, na wstępie się przedstawię na imię mam Adam mieszkam w UK moje auto to fiesta 1.25 z 2014
Mam taki problemik programowałem Forcanem automatyczne ryglowanie oraz czujnik ciśnienia w oponach DDS wszystko było ok
no to wziąłem się za alarm miałem do wyboru alarm standardowy, obwodowy i ta trzecia opcja na T nazwy nie pamiętam wybrałem standardowy i tez ok jak otwarłem drzwi wyło jak trzeba
Czytając ten watek zauważyłem ze mam lampę podsufitowa z czujnikiem ruchu, najpierw wykręciłem sprawdzianem okazało się ze wszystko jest podłączone, wiec aktywowałem Forscanem,
niestety nie działał machałem łapami i nic myślę może to obwodowy tez nic i do tego przestało wyć no to próbuje opcje trzecia no i się zrobił klops wyzerowało mi cały system zostało mi audio i coś tam jeszcze,
w panice osiwiałem auto nie odpalało no masakra, po wypaleniu paczki fajek ogarnąłem to wszystko trochę to trwało bo kopi nie miałem na co komu kopia co nie,
teraz jest tak mam wszystko to co było alarm standardowy ale jak chce włączyć czujnik to wywala cały system i nie wiem co się stało jak to ogarnąć

Pozdrawiam

załączam zdjęcie lampki z czujnikiem
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg IMG_20200817_184801.jpg (80.0 KB, 153 wyświetleń)
AdamDz67 jest offline   Odpowiedź z Cytatem