View Single Post
Stary 14-09-2020, 16:02   #1
matgru
ford::amateur
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 14-09-2020
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 1.0 Ecoboost
Rocznik: 2018
Postów: 0
Domyślnie Focus MK3 Facelift - prośba o ocenę ogłoszenia

Witam,

przymierzam się do zakupu nowego auta i jedną z opcji jest Focus MK3. Oglądałem dzisiaj taki oto egzemplarz:

https://www.otomoto.pl/oferta/ford-f...-ID6DhG3d.html

VIN: WF05XXGCC5JL29212

Samochód w komisie, sprowadzony w 2019 ze Szwajcarii więc pierwszy jego rok to trochę niewiadoma. Właściciel komisu na starcie mnie poinformował, że dach i słupki C były prawdopodobnie lakierowane, ale ponoć dobrze zrobione i poza tym nic więcej nie budzi podejrzeń (nie mam miernika, więc nie dałem rady tego potwierdzić). Wstępnie samochód wygląda OK, szyby się zgadzają, reflektory nieco porysowane, ale wyglądają na oryginalne, śruby w komorze silnika wyglądają na fabryczne i nieruszane. Chcę go zabrać do ASO na przegląd przedzakupowy, ale zanim wydam na to kasę chętnie posłucham opinii osób które z tą marką i modelem mają więcej doświadczenia (ja dzisiaj siedziałem w focusie mk3 drugi raz w życiu).

Aha jedna rzecz która jest podejrzana (może być to jakiś błąd diagnosty) - auto ma w dowodzie wklepane 95 kW czyli prawie 130 koni, a nie udało mi się znaleźć takiej wersji silnika 1.0 ecoboost.
matgru jest offline   Odpowiedź z Cytatem