Temat: [Focus 2011-2014] Awaria systemu parkowania - serwis ?
View Single Post
Stary 19-10-2020, 12:16   #7
focus-morag
ford::average
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 28-08-2013
Skąd: morag
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 tdci 179 ps
Rocznik: 2016
Postów: 127
Domyślnie Odp: Awaria systemu parkowania - serwis ?

Witam
Focus mk3 kombi 2013 r
Po wymianie lewego modulu blis w tylnym zderzaku,bo mój uszkodził się przy kolizji i wywalał błąd blis nie dziala system wzdłużnego parkowania oraz parktronik.Po włączeniu zapłonu wywala komunikat ,że parksystem störung skontaktuj się z serwisem.Czy ma to coś wspólnego z wymiana modulu blis?Blis nie pokazuje błędu na conversie i wydaje mi się,że dzisla,gdyz po odpaleniu zapalają się diody w lusterkach.Bezpieczniki w bagażniku F29,F30 sprawne,wtyczki i instalacja ok.Na żółtym kabelku od czujnika pdc jest napięcie, lecz system się nie zalacza i nie czuć pod palcem nic na czujnikach.prosze o pomoc

Bump:
Cytat:
Napisał focus-morag Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
Focus mk3 kombi 2013 r
Po wymianie lewego modulu blis w tylnym zderzaku,bo mój uszkodził się przy kolizji i wywalał błąd blis nie dziala system wzdłużnego parkowania oraz parktronik.Po włączeniu zapłonu wywala komunikat ,że parksystem störung skontaktuj się z serwisem.Czy ma to coś wspólnego z wymiana modulu blis?Blis nie pokazuje błędu na conversie i wydaje mi się,że dzisla,gdyz po odpaleniu zapalają się diody w lusterkach.Bezpieczniki w bagażniku F29,F30 sprawne,wtyczki i instalacja ok.Na żółtym kabelku od czujnika pdc jest napięcie, lecz system się nie zalacza i nie czuć pod palcem nic na czujnikach.prosze o pomoc
Moze trzeba aktywować wymieniony modul blis?Włożyłem modul o tych samych numerach .Czy blis z parktronikiem jest powiazany?
focus-morag jest offline   Odpowiedź z Cytatem