Temat: [Mondeo 2007-2014] Doinstalowanie modułu BT/VC
View Single Post
Stary 25-11-2020, 12:13   #5587
naito
ford::amateur
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 18-10-2019
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6 pb 100KM
Rocznik: 2010
Postów: 7
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Okej, do 6000cd miałem fabryczne gniazdo aux ale było zepsute bo kabel w nie lużno wpadał więc kupiłem kabel aux nowy który z gniazda aux w radio robi zwykły wtyk jack 3.5mm, później z rozwiązania zrezygnowałem na rzecz transmitera BT ale gdzieś w domu powinienem mieć jeszcze ten kabel - po wpięciu go do radia mam przetestować czy na opcji AUX IN jest ok tak?

Aktualnie w kostce radia wpięta jest kostka ze starego gniazda AUX (tego luźnego) tylko nie jestem w stanie określić czy jej przewody idą przez moduł BT do gniazdka w konsoli czy bezpośrednio do gniazdka, jeśli w radio bezposrednio wpietym AUX bedzie dzwiek to zakładam że mam po prostu od modułu BT wiązkę MONO a nie STEREO?

Ze znalezionych przeze mnie w internetach schematów tak by to wyglądało, że kiedy jest wiązka stereo to moduł BT robi za "mostek" między gniazdem AUX samochodu a kostką z pinami AUX w radio.
naito jest offline   Odpowiedź z Cytatem