View Single Post
Stary 14-12-2020, 19:01   #10
Patrol161
ford::beginner
 
Imię: Patryk
Zarejestrowany: 22-03-2017
Skąd: Opole
Model: Ford Focus Mk 2
Silnik: 1.6 TDCI 109 Km
Rocznik: 2006
Postów: 17
Domyślnie Odp: Czy to Filtr Paliwa ? Błąd P0698 oraz P0183

Cytat:
Napisał Vultar Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jeżeli sam wymieniałeś to musisz odpowietrzyć.
Jakiś pomysł jak to robić?? Spompowalem już że 2 litry paliwa i dalej nic.. Odpalałem na plank i też lipa.

Bump:
Cytat:
Napisał hindus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dokładnie, odpowietrzyć i doładować akumulator Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Niektórzy zalewają filtr czystą ropą, inni stosują dodatkową gruszkę do ręcznego napełnienia, także masz do wyboru Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja też zastosowałem gruszkę, ale mam wrażenie że ciągle pęcherzyki powietrza są w przewodzie przed gruszką. Gdzie ja wpiąć najlepiej?
Patrol161 jest offline   Odpowiedź z Cytatem