View Single Post
Stary 27-12-2020, 15:01   #10
kluska123244
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 11-03-2019
Model: mondeo mk3
Silnik: 1.8
Rocznik: 2004
Postów: 414
Domyślnie Odp: 1.6, rok 1999, benzyna, nie chce odpalać.

nie było słychać pompy po przełączeniu zapłonu, pompa do wymiany i auto odpali bez problemu. bez odkręcenia zbiornika nie wymienisz pompy ale da się zrobić to bez kanału wystarczy odkręcić 2 śruby trzymające zbiornik i opuścić go jedną stroną tylko uważaj na przewody zasilania nie starczą do pełnego opuszczenia zbiornika. Pamiętaj aby zlać paliwo ja miałem przed 1 kreską a i tak miałem ręce po łokcie w benzynie przez co ciężko było mi trafić pompą w gniazdo. I uważaj jaką pompę kupujesz bo mi sprzedali złą a też mam 1.6 pojemność. po lewej masz pompę która była u mnie oryginalna całkowicie zatarta stała aż dęba na szczęście awaryjnie odpaliłem auto na gazie. A nie pasującą pompę i tak wstawiłem bo była niedziela a w poniedziałek na rano do pracy obciąłem wtyczkę i zarobiłem zwykłą żeńską konektorową a żeby pasowało w gniazdo bo nowa nie była w osi wyciąłem w środku obudowy gumę trzymającą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. troche druciarstwo ale już rok wszystko jest OK

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez kluska123244 ; 27-12-2020 o 15:05 Powód: za duży rozmiar zdjęcia
kluska123244 jest offline   Odpowiedź z Cytatem