Cytat:
Jeśli jest problem w kablach to dlaczego nie działo się to na starym BCM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...
|
Bo nie był ruszany/wymieniany!
Bobrze wiesz, że w poliftowych BCM - nie jest istotne jaki - nie są zamieniane sygnały sterowania podgrzewaniem i klapą!!!
Przestańmy więc "zwalać" winę za "dziwactwa" na nie ten typ BCM!.
Oczywiście funkcje realizowane mogą być inne ale NIGDY "zamienione"...
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.