View Single Post
Stary 20-01-2021, 17:46   #25
hyrus1
ford::average
 
Imię: Rafal
Zarejestrowany: 31-03-2013
Skąd: walbrzych, lyon
Model: TOUAREG 2
Silnik: 3.0 TDI 245KM
Rocznik: 2014
Postów: 178
Domyślnie Odp: 2,0 TDCI AWD MANUAL braku rozruchu silnika po kilkudniowym postoju?

[QUOTE=CARISMA;3312235]umiesz czytać ze zrozumieniem?......
destrukcyjne działanie ASS jest dla rozrusznika i dwumasy, dlatego wyłączam ASS w miescie coby nie gasiło mi auta, a w trasie włączam ASS coby monitorowało mi akumulator.
Zresztą rób jak chcesz, dla mnie możesz nawet wozić aku na przyczepce...pod warunkiem, że masz hak...ale jego pewnie wyciąłeś.

Bump:
Cytat:
Napisał tomaszjan31 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To kolego jesteś naiwny myśląc że wspomniane hamowanie doładuje baterie do pełna...
Osobiście uważam że system start stop to wynalazek destrukcyjny nie tylko dla akumulatora, na szczęście na teraz można je jeszcze wyłączyć.

......to wyłączaj...każdy robi jak uważa.....
No to kolego Carisma jestes w bledzie ASS dziala destrukcyjnie na wiecej elementow niz tylko dwumasa czy rozrusznik. Byc moze masz pierwszy samochod z ASS, odnosnie twojego stwierdzenia ze wycialem hak-powiem wiecej sam go zalozylem, podlaczylem elektryke i uzywalem z przyczepka bez dodatkowego akumulatora, a wiesz dlaczego? bo wiedzialem co robic zeby nie padl...Jak sprzedawalem Kuge akumulator mial 6 lat od nowosci, z twoja wiedza tyle nie wytrzyma... Dlatego posluchaj co mowia ci ktorzy uzywali Kuge i cos wiedza na ten temat.
hyrus1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem