Temat: [S-MAX 2006-2015] Jakie radio z Android
View Single Post
Stary 21-01-2021, 22:28   #2540
danwlo
ford::beginner
 
Avatar danwlo
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 05-09-2020
Skąd: Zielona Góra
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 46
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Podpowie ktoś czy jest jakiś modem LTE który zostanie rozpoznany przez radio Isudar px6. Do tej pory używałem takiego modemu który był tylko podłączony do radia na zasadzie samego zasilania, po odpaleniu auta modem uruchamiał się łączył z LTE i tworzył sieć wifi z którą łączyło się radio. Aktualnie podłączyłem pod radio stary modem HSDPA Huawei E180 i radio widzi ten modem tak jak by modem był wbudowany w radiu. Czyli pokazał się zasięg itd tak jak w telefonie.
Działa to zdecydowanie lepiej jak ten poprzedni który tworzył wifi co potrafiło się zawiesić czasem nie połączyć itd. Tutaj modem szybko łapie połączenie i działa to fajnie tylko z prędkością hsdpa
W tym drugim przypadku widać na ekranie radia jaki jest zasięg itd ale chciałbym zastosować taki właśnie modem który obsłuży LTE, może ktoś już to przerabiał i podpowie jaki modem kupić aby był widziany przez radio nie zasadzę połączenia wifi tylko modemu LTE Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego moto g(9) play przy użyciu Tapatalka
danwlo jest offline   Odpowiedź z Cytatem