View Single Post
Stary 02-02-2021, 16:55   #6
fgn
ford::beginner
 
Imię: Norbert
Zarejestrowany: 14-09-2016
Model: Ford Focus
Silnik: 1.9 TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 26
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 problem z gazem

[QUOTE=Juzek;3315869]Sprawdź czy na reduktor nie leci zimne powietrze podczas jazdy - czy reduktor jest narażony na ochładzanie. Jeśli leci to możesz doraźnie zaślepić przerwy w pasie przednim np szmatką.

Myślałem już chłodnice zakryć bo jedynie tam może wlatywać powietrze, co masz na myśli pas przedni?i jakie przerwy? Wybacz jeśli to głupie pytanie ale z mechaniką jestem na bakier.

Bump:
Cytat:
Napisał krystian1410 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak było sprawdzane bo wskaźnik przekłamuje
I tu mnie pewnie masz,bo sugerowałem się wskaźnikiem,a należało by sprawdzić na kompie się domyslam:/ ale gdyby tak było to czy było by problemu z przełączaniem na postoju ,przecież podczas jazdy lepiej się grzeje tak?

Ostatnio edytowane przez fgn ; 02-02-2021 o 16:58
fgn jest offline   Odpowiedź z Cytatem