Cytat:
|
Pokrętło z licznikiem jakoś do mnie nie przemawia, za mały wyświetlacz i za nisko, jak jadę to musiałbym za bardzo odwrócić uwagę żeby zobaczyć co tam się pokazuje.
To zdjęcie gdzie jest max ac i max na szyby też jakoś tak mało intuicyjnie, nie wiem, może jakbym pojeździł to bym się przekonał.
A to co wrzuciłem to jakoś wydaje mi się logicznie rozmieszczone. Jak zwiększam temperaturę to mi się pokazują wielkie liczby na tablecie i nie muszę jakoś specjalnie odrywać wzroku od drogi (nie wiem czy w innych wersjach jest tak samo).
|
Ale w wersji z wyświetlaczem na pokrętle na szczęście też na wyświetlaczu SYNC 3 się wyświetla zmiana temperatury więc możesz patrzeć gdzie chcesz
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.