Temat: [Mondeo 2014- ] aktywacja tempomatu
View Single Post
Stary 26-02-2021, 21:03   #98
djanek
ford::specialist
 
Imię: Jan
Zarejestrowany: 29-07-2018
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5/GOLD-X sedan
Silnik: 2.0 TDCi/180KM
Rocznik: 2017
Postów: 536
Domyślnie Odp: aktywacja tempomatu

Cytat:
Napisał GolasM69 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
właśnie ten film zmotywował mnie do zrobienie tego tylko ja mam jakoś inaczej, dużo mniej portów żeby wejść i pozmieniać.
Brakuje PCM - Konfiguracja modułu oraz SCCM - Konfiguracja modułu
1. Nie korzystaj z profilu zapisanego w Forscan,Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
2. Zwracaj uwagę na komunikaty Forscan o konieczności przełączenia MS/HS
3. Forscan musi wykryć wszystkie moduły, a tym bardziej PCM i SCCM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
4 W filmiku na YT - 16.00 min jest pokazane, wchodzisz w "Module Configuration" i ustawiasz jak na filmiku

Do ustawiania np
Sprawdź co masz ustawione w SCCM tj:Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
724-03-01 u mnie jest 1522 xxxx
15 - kod do lewych przycisków z tempomatem i limiterem,
22 - kod do prawych przycisków dla Ford Sync

wchodzisz w SCCM tj. wchodzisz w "Module Configuration (As Built Format)
__________________
Mody: DA, LKA, TSR, DAB+, Convers, TPMS, cyfrowa prędkość, Full FDL, kamera cofania-ful z polami i liniami skrętnymi, APIM64GB-NAVI, ACC & PCA, BLIS & CTA, Lusterka full, już na ukończeniu ambient lighting
djanek jest offline   Odpowiedź z Cytatem