Temat: [S-MAX 2006-2015] Rdza oraz LPG w 2.5T
View Single Post
Stary 10-03-2021, 08:17   #3
MaAtOhewetBi
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 22-06-2007
Model: Escort MK7
Silnik: 1.6
Rocznik: 1995
Postów: 13
Domyślnie Odp: Rdza oraz LPG w 2.5T

Cytat:
Napisał Obiboc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem jak w innych S-MAX z 2008 roku ale w moim ruda się pojawiła, będę to robił jak zrobi się ciepło i sucho. Szczególny mniej więcej takowe . Przy tylnych nadkolach końcówki progu maja rudy nalot.
Podłużnice pod bagażnikiem ( tu jest grubo )na podłużnicach zabezpieczenie zaczęło złazić. Mam podejrzenie, że na prawej zrobiła się dodatkowa dziura. Ogólnie całe tyle zawieszenie wygląda słabo znaczy rude ale całe. Reszta podłogi wygląda ok. Gdzie nie było uderzone korozji nie ma.
Ok, mam rozumieć że Twój był gdzieś*uderzony? Szczerze to średnio to wygląda - a czytałem, ew. słyszałem, że blacha w S-Max jest już*lepsza niż*w poprzednich fordach.
MaAtOhewetBi jest offline   Odpowiedź z Cytatem