View Single Post
Stary 24-03-2021, 19:10   #1
LeserGD
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 07-02-2015
Model: Focus MK3 FL
Silnik: Karton mleka ;-)
Rocznik: 2016
Postów: 4
Domyślnie Tunel środkowy - kompatybilność wiązki

Cześć,
w moim focusie mam tunel środkowy bez podłokietnika z portem USB i wejściem line-in
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

W samochodzie jest SYNC chyba w wersji 1.1
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mam okazję kupić tunel środkowy z podłokietnikiem w którym jest gniazdo zapalniczki, port USB, czytnik SD i line in, dodatkowo jest moduł do systemu bezkluczykowego
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Czy na tej podstawie jesteście mi w stanie podpowiedzieć czy:
  1. Czy wymiana tunelu w którym jest już wiązka powinna być "plug and play"?
  2. Czy USB, gniazdo zapalniczki i czytnik kart SD będzie działać i czy do ewentualnej aktywacji trzeba będzie zrobić jakieś zmiany Forscanem?
  3. Czy obecność w wiązce gniazda modułu systemu bezkluczykowego (nawet po odłączeniu) może powodować jakieś błędy?

Z góry dzięki za pomoc.

Ostatnio edytowane przez LeserGD ; 24-03-2021 o 20:13
LeserGD jest offline   Odpowiedź z Cytatem