Temat: [Mondeo 2007-2014] Tarcze i klocki hamulcowe - wymiana, bicie
View Single Post
Stary 29-03-2021, 15:46   #1555
mariusz_185
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 13-11-2007
Model: było focus, mondeo MK1, MK3, jest Mondeo MK4, Fiesta MK7, MUSTANG
Silnik: Mondeo MK3 2.0 TDCI by HEKO, MK4 2.0 tdci 163KM, Fiesta 1,6TDCI
Rocznik: 1994 już recykling, 2002, 2004, 2011, 2012, 2017
Postów: 30
Domyślnie Odp: Tarcze i klocki hamulcowe - wymiana, bicie

Cytat:
Napisał mariusz_185 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wiele mi to nie pomogło nie wiem co masz na myśli wróć do oryginałów tarcze przód zimmerman są prawie nowe jak dołożę klocki zimmerman jak napisałem wcześniej to jest jakość podobna jak fordowskie Juridy które idą na pierwszy montaż tył jest fordowski. Zasadnicze pytanie czy Jurid ceramic to kupa i ktoś miał z nimi problemy czy ewentualnie mam szukać przyczyny gdzieś indziej
Wymieniłem klocki na zimmerman jest poprawa szału nie ma ale zdecydowanie lepiej niż Jurid ceramic. Płyn hamulcowy zakupiłem fordowski specjalnie zostawiłem wymianę po klockach żeby sprawdzić w podobnej charakterystyce. Po klockach ceramicznych został nalot na tarczach próbowałem zmyć ale nie bardzo puściło więc ma nadzieje że będzie jeszcze poprawa. Już myślałem nad wymianą całego zestawu hamulców z Forda EDGE większa, grubsza tarcza i dwutłoczkowy zacisk (inne przewody hamulcowe) ale narazie zostawiam temat.
mariusz_185 jest offline   Odpowiedź z Cytatem