Temat: [Mondeo 2014- ] Poszukiwanie numeru części
View Single Post
Stary 08-04-2021, 10:32   #1
Fiesta Mk8 ST Line
ford::professional
 
Avatar Fiesta Mk8 ST Line
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 04-07-2018
Skąd: Tarnów
Model: Fiesta Mk8 ST-Line, Mondeo Mk5 Turnier PS
Silnik: 1.0 EB, 2.0 ropniok
Rocznik: 2018, 2019
Postów: 1,040
Domyślnie Poszukiwanie numeru części

Cześć!
Proszę o pomoc w określeniu numeru części, chciałem ją zamówić w ASO Ford, ale niestety ich program błędnie określa tę część. Oczywiście wyszukiwanie po VIN, a nawet po 3 różnych VIN z takich samych aut. Pacjent to Mondeo MK5 2020 St-Line, w razie czego VIN* WF0EXXWPCELY81265, potrzebna zaślepka, łezka, blenda, nawet nie wiem jak to nazwać, do kratki halogenu. Wygląda to jak na zdjęciach poniżej. System w Fordzie pokazuje do tego auta część o numerze 17B184A, ale jest to błędny numer, wskazujący tę samą część, ale nie do ST-Line, tylko prawdopodobnie do Trenda. Jest ona również czarna, ale wygięta jak bumerang, a ja potrzebuję prostą... ASO twierdziło, że choć system pokazuje inną wizualizację, to i tak przyjdzie właściwa część do auta, którego podany jest VIN. Niestety tak się nie stało, przyszły wszystkie części zderzaka właściwe (do ST-Line), a ta jedna (na 2 strony) przyszła zła. Zostały oczywiście wysłane oficjalne maile do Ford Polska ze zdjęciami, ale brak odpowiedzi... Ja sam też próbowałem uderzyć do Ford Polska, ale również nic. Trzeba czekać... A już to trwa dwa tygodnie. Powiedzieli, że gdybym im podał właściwy numer tej części, to może się uda ją zamówić. Ogromna prośba do Was, może ktoś ma taką i jest w stanie podać jej numer, albo sprawdzić w ASO Forda w Niemczech, sam już nie wiem...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego SM-G780F przy użyciu Tapatalka

Ostatnio edytowane przez SRS ; 29-07-2021 o 16:00
Fiesta Mk8 ST Line jest offline   Odpowiedź z Cytatem