Jedyna rzecz (imho) warta uwagi którą można pomacać to kierownica, taka z plastiku owszem nie obejdzie (ze skóry) jak niektóre skóry z Mondeo MK5 ale jednak jakaś taka niesympatyczna.
Bieda premium ma tą zasadniczą wadę że jest właśnie bieda & premium - tzn jest i drogo i bieda (w stosunku do premium) ...... nawet jak cena i wyposażenie takie samo jak wypasionego średniaka - to ceny przeglądów i części będą na pewno premium
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mnie tam na premium nie stać. Ale z drugiej strony jak widać nie stać mnie samego na utrzymanie linii Mondeo MK6
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. w EU - bo by dalej klepali.
Ponieważ teraz w 'modzie' (tfu) są (SUV'y i SUV'iki) + ecoterroryści to mamy co mamy.
Pytanie czym będziemy jeździć za 10 lat.