View Single Post
Stary 11-04-2021, 21:34   #1016
klocolus
ford::professional
 
Avatar klocolus
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 29-08-2013
Skąd: w-wa
Model: mondeo MK4 / MK5
Silnik: 1.6 eb ~210KM / 2.0 tdci 215KM
Rocznik: 2014 / 2017
Postów: 1,539
Domyślnie Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta

W zwiazku z tym, że alarm założony w ASO zjadał akumulator - alarm fabryczny mam i ja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Musiałem dołożyć czujniki ruchu i dorobić wiązkę. Potem wymienić zamek maski na taki z czujnikiem. Na koniec programowanie. Wszystko działa, zostało dołożyć syrenę z bateria (profilaktycznie wymieniam w syrenie bo ma 9 lat - choc jak sie okazało napiecie ma prawidłowe) i wiązkę, której oczywiście brakuje (ach ten "salon Polska").

Cytat:
Napisał dafior01 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zatem płytki z góry nie widziałem. Zwłaszcza czy jest i jak zrobiony układ wstrząsu.
Wybrałem syrenę z czujnikiem przechyłu, dla ciekawskich zdjecie wnętrzności poniżej. Na płytce nic specjalnego: mikroprocesor, 3 osiowy akcelerometr, układ do magistrali LIN i przetwornice.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez klocolus ; 12-04-2021 o 14:17
klocolus jest offline   Odpowiedź z Cytatem