Dołożenie podgrzewania foteli
Witajcie!
Od pewnego czasu wszedłem do rodziny Forda zakupując pięknego Focusa II. Niestety wersję bez podgrzewanych foteli, a nawet w lato lubię jak mi delikatnie grzeje miejsce gdzie plecy kończą swoją szlachetną nazwę.
Dołożenie maty grzewczej pod tapicerkę to żaden problem, natomiast gorzej z tymi obskurnymi przyciskami. Chciałbym kupić przedni panel od modelu z fabrycznym podgrzewaniem i dokładkę połączyć z oryginalnym przełącznikiem. Tylko tutaj zaczynają się schody.
Nie widzę żadnego problemu, żeby kupić matę i przylutować do oryginalnego panelu, ale wtedy, jeśli dobrze rozumiem nie będzie działała regulacja mocy grzania, nawet jeśli mata będzie w nią wyposażona. Ktoś doradzi, jak to od podwórka wygląda?
Reasumując marzy mi się Focus z regulowanymi, podgrzewanymi fotelami, na oryginalnym przełączniku.
|