Temat: [Focus 2011-2014] Auto wyje po wymianie opon
View Single Post
Stary 27-04-2021, 11:54   #20
karloss
FCP member
 
Avatar karloss
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 19-05-2009
Skąd: Warszawa
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 1,6 ecoboost
Rocznik: 2012
Postów: 2,073
Domyślnie Odp: Auto wyje po wymianie opon

Cytat:
Napisał StaryOsa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć

Od wymiany opon na letnie auto podczas jazdy wyje. Opony są nowe kupowane we wrześniu, pierwszy raz na felgę założone, ale chyba coś jest nie tak. Wymieniałem u wulkanizatora, wyważył wszystko pięknie, ale po przejechaniu jakiś 100 km opony zaczęły wyć. Przełożyłem jeszcze raz na zimowe i już auto nie wyło, potem na letnie i wyje. Czy możliwe, że coś jest nie tak z oponami, jakoś fabrycznie uszkodzone??
Może warto to powiązać z temperaturą? Zobacz co będzie jak zrobi się cieplej. Moim zdaniem mieszanka jest dość twarda przy tych temperaturach.

Cytat:
Napisał Fulara Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak masz chińczyki to może wyć
Cytat:
Napisał Fulara Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja jezdze na chińskich nowych firemaxach i złego słowa nie powiem ale opona nie kosztowała 99
Ja bym jednak polecał czytać swoje wcześniejsze wypowiedzi.
__________________
Były: Ford Escort 1.3 1993 r., Mondeo MK3 kombi 1.8 duratec 2003 r. vel Czarnuch, Focus MK2 1.6 2009 r. najlepszy kompan na kręte drogi.
karloss jest offline   Odpowiedź z Cytatem