View Single Post
Stary 02-05-2021, 09:46   #7423
qlszef
ford::average
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 29-01-2009
Skąd: Katowice
Model: Lexus ES. Był Mondeo MKIV 1.8TDCI oraz Mondeo MKV Hybrid
Silnik: hybrid
Rocznik: 2021
Postów: 54
Domyślnie Odp: Mondeo 2015 vs konkurencyjne auta

@Matych - ja piszę o swoich odczuciach co do tych aut. Jasne, że są one bardzo subiektywne. Nie mówię, że przejeździłem tymi autami nie wiadomo ile kilometrów ale każde miałem przynajmniej na jeden dzień i opisałem swoje spostrzeżenia. Dla mnie fotel S90 był mega wygodny. Pewnie tak jak napisał @siebek co do foteli to są różnice pomiędzy poziomami wyposażenia. Co do E220 na pewno odczułem że jest głośniej. Owszem, nie jeździłem nim po autostradzie, które są jego naturalnym środowiskiem, tylko jeździłem po terenach miejskich i około miejskich. Z opisu widzę że masz diesla więc masz bezpośrednie porównanie MKV do E220 i może dlatego mówisz że E220 jest bardziej cichy. Ja tego E220 porównałem do mojego HEV i zdecydowanie było głośniej w MB. Żeby było jasne nie mówię o jeździe ze stała prędkością na przykład 120km/h bo pewnie wtedy tego diesla nie słychać, ale w warunkach nie autostradowych przy każdym przyspieszaniu, klekota słychać. I nie twierdzę że, że to uciążliwe tylko mówię że obecnie mam ciszej. Nie chcę aby ktoś pomyślał, że mam jakiś uraz do MB. Jak jechałem serią 5 (również diesel) to było dokładnie to samo. Przed zakupem auta zawsze staram się polatać chociaż trochę potencjalnymi nabytkami więc nie piszę tego na podstawie opowieści zasłyszanych. Wiadomo, nikt nie musi się z tym zgadzać.

Ostatnio edytowane przez qlszef ; 02-05-2021 o 09:49
qlszef jest offline   Odpowiedź z Cytatem