View Single Post
Stary 02-05-2021, 10:51   #7432
qlszef
ford::average
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 29-01-2009
Skąd: Katowice
Model: Lexus ES. Był Mondeo MKIV 1.8TDCI oraz Mondeo MKV Hybrid
Silnik: hybrid
Rocznik: 2021
Postów: 54
Domyślnie Odp: Mondeo 2015 vs konkurencyjne auta

"po co przepłacać" - bo chciałem nowegoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja mam świadomość MKIV i MKV dzieli sporo lat, tylko subiektywnie nie było czegoś takiego że "muszę go mieć". Jak przechodziłem z MKIII na MKIV to zdecydowanie chciałem MKIV.
Nie oceniam auta po wyposażeniu ale ten testowy był tak biedny że trochę zniechęcał

Bump: @pitekantrop - już drugi raz piszesz w tym samym tonie i jak mniemam pijesz do mnie. Zrozum proszę, że ja nie umniejszam E/A6/5. Nie napisałem, że są gorsze od MKV. Napisałem tylko że mnie E220 nie urzekło i ja (podkreślam JA) lepiej czuję się za kółkiem w MKV. Może jakbym miał do czynienia z wersją za 300k to miałbym inne zdanie. Pewnie tak są wtedy inne fotele itp. Nigdzie tutaj nie odniosłem się do A6 bo nie miałem do czynienia. O serii 5 tylko wspomniałem. Nie uważam się też za fanatyka MKV ponieważ raczej następna fura nie będzie Mondeo. Parę postów wcześniej wspominałem że idę w kierunku serii 3 więc absolutnie nie kwestionuję takich wyborów i nie bluzgam aut klasy premium
qlszef jest offline   Odpowiedź z Cytatem