View Single Post
Stary 28-05-2021, 22:19   #4
jormom
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 27-05-2021
Model: Camry
Silnik: 3.0 V6
Rocznik: 1999
Postów: 0
Domyślnie Odp: Focus MK2 polift 2008r. 2.0 145KM + fabryczne LPG

Cytat:
Napisał kln1920 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pytanie czy ktoś w ogóle tam zaglądał, czy już nie jest za późno Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Rozmawiałem z nim dziś konkretniej, od czasu kiedy go ma (3 lata) nie było zaglądane pod pokrywę zaworów. Jeszcze ma mi odesłać info od swojego mechanika, czy on coś tam robił. Mówi, że silnik chodzi równo, nie wydaje metalicznego stukania ani żadnych dziwnych dźwięków, odpala na zimnym, jak się nagrzeje to chwilkę dłużej trzeba kręcić.

Spytałem się czy pije olej lub falują obroty - z tym pierwszym ubytek od wymiany do wymiany jest nieduży, falujące obroty pojawiły się, wymienił reduktor gazu na nowy i podobno wszystko wróciło do normy.

Auto prawdopodobnie bezwypadek, kupił je od jakiegoś prywatnego handlarza po ściągnięciu z Włoch i przy zakupie wszystkie elementy sprawdzał miernikiem. Wszystkie szyby podobno fabryczne.

Z technicznych rzeczy alternator był regenerowany bo szczotki się poddały, dwumasa założona pod koniec tamtego roku.

No i nie ma faktur na wszystko, bo większość rzeczy ogarniał mechanik - mąż kuzynki, nie wiem jak to się wszystko jakościowo trzyma
jormom jest offline   Odpowiedź z Cytatem