Temat: [Grand C-MAX 2010-2015] Tryb awaryjny natychmiastowy serwis
View Single Post
Stary 24-06-2021, 20:56   #18
Przemartin
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 24-06-2021
Skąd: Kraków
Model: Grand Cmax
Silnik: 2.0 TDCI 140 km
Rocznik: 2013
Postów: 1
Domyślnie

Dołączam się do pytania , wjeżdżając na autostradę wyskoczył komunikat jak u kolegów awaria silnika natychmiast serwis , wymieniłem czujnik swiec , świece zarowe i błąd znowu wywaliło a poprzednie wymiany wskazała diagnostyka, teraz auto stanęło przy 40 km h zaczęło szarpać jak się zatrzymałem zgasł, i nie odpalil podpięli kompa dpf zapchany , dpf wymienili nie odpala zaslepili czujnik podpięli kompa czujnik temperatury spalania uszkodzony, wymienić czujnik i zobaczyć? Dodam ze.smiesznie zachowywała się temp przy dodawaniu gazu temp rosła jak jechalem wolniej malała ostatnie dwa postoje przed awaria na xhwile włączała się chłodnica przy wyłączeniusilnika, , dodatkowo tempomat przestal dzialac, kiedyś tez mialem sytuacje i spalona zarowka w tablicy rejestracyjnej wymieniłem zarowke temp dzialal aż do teraz , czy to ma związek ze sobą, co może być nie tak, już zainwestowałem 1000 euro i lipa dalej auto w warsztacie stoi w Niemczech. A mechanik dobry chlop tylko qg mnie za bardzo wszyscy patrzą w diagnostykę i wymieniaja wszystko a może być to pierdola totalna zwarcie itp pomóżcie co mam robić, albo jakiś namiar na elektryka z Okolic Świnoujścia Szczecina , najwyzej na lawecie pojedzie do kogoś kogo polecacie ,

Ostatnio edytowane przez SRS ; 24-06-2021 o 21:04
Przemartin jest offline   Odpowiedź z Cytatem